Бур SDS plus Specialist QUATTRO 12 x 210 мм
- В наявності
- Код: 19/3-12150
414 ₴
393,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур SDS plus Specialist QUATTRO 12 x 210 мм
- Завдяки покращеній фіксації наконечника можна свердлити твердіші матеріали, а інструмент служить довше.
- Твердосплавний центруючий наконечник для точного свердління та ідеально круглого отвору.
- Канавка унікальної форми – ефективно видаляє сміття.
- Сертифікат PGM - отвір завжди однакового діаметра і геометрії, штифт витримує встановлені на заводі зусилля, що розтягують і зсувають.
- SDS+ монтажний стандарт
Свердло використовується:
- Для свердління залізобетону.
- Для свердління бетону.
Технічні дані
- Бренд Specialist+
- Діаметр 12 мм
- Робоча довжина 150 мм
- Загальна довжина 210 мм
- Тип SDS plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,30 ₴


