Свердло по бетону Specialist BASIC 10 x 200 мм
- В наявності
- Код: 51/1-10160
69 ₴
65,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по бетону Specialist BASIC 10 x 200 мм
- Твердосплавний центруючий наконечник для точного свердління і ідеально круглого отвору.
- Канавка унікальної форми - ефективно видаляє сміття.
Свердло використовується:
- Для свердління різних кладочних матеріалів.
- Для свердління бетону.
- Для свердління цегли.
Технічні дані
- Бренд Specialist+
- Діаметр 10 мм
- Робоча довжина 160 мм
- Загальна довжина 200 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 160 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,55 ₴


